Kiermasz Wielkanocny

W tradycji naszej szkoły zapisało się już kilka charakterystycznych wydarzeń. Jednym z nich jest z pewnością kiermasz świąteczny, organizowany przez wychowawców świetlicy. Odbył się on na początku kwietnia. Poprzedzające kiermasz dwa tygodnie obfitowały w ciężką pracę włożoną w przygotowania. Uczniowie, przy wsparciu wychowawców świetlicy, tworzyli ozdoby wielkanocne, przedmioty i stroiki zwiastujące wiosnę. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Serdecznie dziękujemy  wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania kiermaszu oraz tym, którzy zakupili ozdoby wielkanocne. Pozyskane pieniądze przeznaczone zostaną na doposażenie sali świetlicy oraz atrakcje przewidziane w Dniu Rodziny organizowanym w naszej szkole w czerwcu.

Skip to content