Rekrutacja do szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Państwo, informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Siedlce (klik) rekrutacja do szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się 8 maja 2024 roku. A oto szczegółowy harmonogram rekrutacji

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji podawane są również na stronie naszego miasta (klik).

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025 będzie elektroniczna na stronie: https://rekrutacje-siedlce.pzo.edu.pl/elemento-public/

Rejestracja kandydatów i złożenie wniosków rozpocznie się 8.05.2024 r. od godz. 8.00, a zakończy 22.05.2024 r. o godz. 15.00.

W roku szkolnym 2024/2025 planowane jest utworzenie dwóch klas pierwszych:

klasy ogólnodostępnej z innowacją pedagogiczną JĘZYK ANGIELSKI Z ELEMENTAMI EDUKACJI ZDROWOTNEJ „I CARE ABOUT MY HEALTH” („DBAM O SWOJE ZDROWIE”). Innowacja jest zaplanowana na 3 lata szkolne  – klasę pierwszą, drugą i trzecią. Uczniowie będą mieli tygodniowo dodatkowo 1 godzinę języka angielskiego i 1 godzinę zajęć edukacji zdrowotnej.

klasy ogólnodostępnej.

Kandydaci spoza obwodu, którzy chcą wybrać klasę z innowacją, powinni wybrać opcję: Zgłaszam dziecko do rekrutacji poza obwodem.

Kandydaci z obwodu szkoły, którzy chcą wybrać klasę z innowacją, powinni wybrać opcję: Zgłaszam dziecko wyłącznie do szkoły obwodowej.