Uwaga! Ważne! English Zone ruszyła!

Pragniemy poinformować wszystkich uczniów naszej szkoły, że dnia 4 grudnia 2012 na stronie internetowej naszej szkoły pojawił się link do ENGLISH ZONE. Jest to blog, który powstał z wykorzystaniem platformy publikacyjnej WordPress i jest poświęcony nauce języka angielskiego.
Szukajcie nas w polecanych linkach (po prawej stronie).
Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga, ponieważ znajdziecie tutaj wszystkie informacje o konkursach organizowanych w naszej szkole, materiały edukacyjne i odnośniki do wielu interesujących stron internetowych, które można wykorzystać do nauki języka angielskiego. Przekonacie się, że język angielski to nie tylko gramatyka i słówka wyuczone na pamięć, ale również ciekawe miejsca, święta, tradycje, zwyczaje i ludzie, którzy mieszkają w kraju, którego języka się uczymy.
Zachęcamy do pomocy przy redagowaniu bloga. Każdy ciekawy pomysł wykorzystamy. Będziemy również ogłaszać małe konkursy związane z tym, co zamieścimy na blogu. Bądźcie czujni! Pierwszy mini konkurs wkrótce! Szczegóły na blogu.

Małgorzata Ponikowska
Monika Walęcka

Skip to content