„Wiosenny turniej” w dwa ognie? – Ognista zabawa :-)

Już po raz trzeci „Wiosenny turniej” w dwa ognie dla klas 1-3 okazał się gigantycznym sukcesem.

W rozgrywkach wzięło udział 6 oddziałów klasowych a każda drużyna miała do rozegrania po pięć pojedynków. Organizatorzy zapewnili profesjonalne boisko i odpowiedni sprzęt sportowy, a uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności technicznych i ogromne zaangażowanie. Każdy z meczów był pełen emocji, pozytywnej rywalizacji i odbywał się według zasad fair play.

Po pięciu dniach rozgrywek udało się wyłonić zwycięzców. Na najniższym stopniu podium staneła klasa 1b, drugie miejsce wywalczyła klasa 3b. Bezkonkurencyjna okazała się klasa 3a, która wygrała wszystkie pojedynki i to ona mogła unieść puchar ku górze w geście zwycięstwa.

Uczniowie wykazali duże zaangażowanie i profesjonalne podejście do rywalizacji. Aktywność fizyczna przyniosła radość i pozwoliła uczniom wyrazić swoje emocje. Wszystkie klasy zasłużyły na brawa za udział i wysiłek. Turniej pozostawił po sobie pozytywne wspomnienia i zachęcił uczestników do dalszej aktywności sportowej. Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na kolejną edycję turnieju w przyszłym roku.

tekst i zdjęcia: I. Dyć

Skip to content