Siedlecka Liga Strzelecka

Uczniowie naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym uczestniczyli w Siedleckiej Lidze Strzeleckiej Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych, którego organizatorem był Siedlecki Klub Strzelectwa Sportowego DRAGON przy współudziale i dofinansowaniu przez Miasto Siedlce. Celem zawodów było propagowanie strzelectwa sportowego jako formy integracji młodzieży w sportowej rywalizacji, rekreacji i odpoczynku. Zawody odbywały się w czterech rundach dla czteroosobowych reprezentacji dziewcząt i chłopców z siedleckich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Młodzież rywalizowała w dwóch konkurencjach: Karabin Pneumatyczny 20 strzałów na 10 metrów oraz Karabin Sportowy 20 strzałów na 50 metrów. Spośród naszych uczniów najlepsze wyniki osiągnęła Martyna Staręga, uczennica klasy 3D oraz Eryk Głuchowski z klasy 3E. W końcowej klasyfikacji po czterech zawodach reprezentacja dziewcząt zajęła 3. miejsce, a reprezentacja chłopców 7. miejsce w Siedlcach. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:
Martyna Staręga, kl. 3D,
Milena Pogonowska, kl. 3E,
Alicja Pogorzelska, kl.3E,
Monika Bednarczyk, kl. 3E,
Julia Wojtowicz,  kl. 3C,
Magda Wyszomierska, kl. 3B,
Eryk Głuchowski, kl. 3E,
Dawid Mućko, kl. 3B,
Mateusz Lipiński, kl. 3B,
Grzegorz Dziudzik, kl.3G,
Patryk Kobyliński, kl. 3G.
Opiekunem sekcji strzeleckiej jest pan Andrzej Wojtowicz.

Skip to content