Wycieczka 1B do Warszawy

18 maja uczniowie klasy 1b uczestniczyli w interaktywnej baśni muzycznej Spotkanie z Muzalindą w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie. Główna bohaterka Muzalinda to szalona księżniczka, rozkochana w muzyce, tańcu i śpiewie, która uświadomiła dzieciom, czym jest bezinteresowne pomaganie drugiej osobie. Uczniowie dowiedzieli się, że im częściej i chętniej pomagamy tym bardziej jesteśmy szczęśliwi.

Kolejnym punktem naszej wycieczki w stolicy było zwiedzanie Stadionu i Muzeum Legii, gdzie poczuliśmy klimat sportowej atmosfery. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali historii o powstaniu Legii. Dowiedzieliśmy się, że cały stadion jest w barwach klubu zielono-czerwono-białym. Na jednym z sektorów napis Legia ułożony jest z siedzeń. Po spotkaniu z przewodnikiem w sklepie klubu kupiliśmy upominki, aby nie zapomnieć tej wspaniałej wycieczki.

Tekst i zdjęcia: P.Hardej

Skip to content