WYCIECZKA KLASY 4A i 4B DO KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W SIEDLCACH 

Uczniowie klasy 4a i 4b  odwiedzili siedzibę siedleckiej Policji. Po przywitaniu przez sierżant sztabową Barbarę Jastrzębską ruszyliśmy do zwiedzania budynku. Odwiedziliśmy stanowisko dowodzenia oficera dyżurnego, pomieszczenie przejściowe dla osób zatrzymanych, siłownię policyjną, strzelnicę, pomieszczenie wydawania broni oraz miejsce w którym przebywają psy policyjne. Następnie odbyła się lekcja z techniki kryminalistycznej, podczas której dowiedzieliśmy się jak sprawdzić zostawione przez ludzi  ślady. W czasie zwiedzania kompleksu policjanci przypominali nam o zasadach bezpieczeństwa, które powinniśmy stosować każdego dnia. Po wizycie upewniliśmy się, że policjant jest po to aby nam  zawsze pomóc. 

Tekst i zdjęcia: Barbara Kacprowska

Skip to content