Wystrzałowo – rowerowy „Dzień Dziecka”

Dnia 1 czerwca odbył się niezwykły event, który połączył dwie popularne formy aktywności fizycznej – rajd rowerowy oraz strzelanie sportowe. W imprezie tej w związku z obchodami „Dnia Dziecka” wzięła udział klasa 5a wraz z opiekunami – p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska, p. Ireneuszem Dyciem oraz p. Mariuszem Mazurem.

Rajd rowerowy był głównym punktem programu. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w przepięknej trasie, która prowadziła przez malownicze okolice Siedlec. Trasa była różnorodna, obejmując zarówno pagórkowate obszary, akwen wodny, jak i malownicze ścieżki leśne.

Po zakończeniu rajdu uczestnicy mieli możliwość skorzystania ze strzelnicy sportowej „Dragon”, która znajduje się w Siedlcach na ulicy Sokołowskiej 180A. Strzelnica jest doskonale wyposażona i zapewniała profesjonalne warunki do praktykowania strzelectwa. Jest ona dostępna zarówno dla osób początkujących, które chcą spróbować swoich sił po raz pierwszy, jak i dla doświadczonych strzelców, którzy mogą doskonalić swoje umiejętności.

Jednym z instruktorów strzelectwa, który pracuje w klubie „Dragon” jest p. Andrzej Wojtowicz, który podczas całego wydarzenia zapewnił bezpieczeństwo i profesjonalne wsparcie. Instruktorzy byli obecni, aby udzielić porad i zapewnić niezbędne instrukcje dotyczące strzelectwa.

Rajd rowerowy i strzelnica sportowa okazały się doskonałą kombinacją dla pasjonatów sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Impreza dała możliwość na spędzenie aktywnego dnia w towarzystwie osób ze swojej klasy. Pozwoliła zintegrować zespół klasowy i przyczyniła się do doskonalenia umijętności jazdy na rowerze oraz sposobów koncentracji i opanowania potrzebnego do oddania skutecznego strzału.

Wydaje się, że taki rodzaj wydarzeń staje się coraz bardziej popularny, łącząc różne formy sportu w jedno, co pozwala na bardziej wszechstronne i ekscytujące doświadczenie. Warto śledzić takie inicjatywy i brać w nich udział, aby czerpać radość i korzyści z aktywności fizycznej.

tekst i zdjęcia: I. Dyć

Skip to content