Kartka urodzinowa dla Mostostalu

Dnia 19 czerwca 2023 r. w siedzibie Mostostalu odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Konkursie Urodzinowym Mostostalu Siedlce, który został zorganizowany dla uczniów siedleckich szkół podstawowych. Zadaniem uczestników było  zaprojektowanie kartki urodzinowej dla Mostostalu Siedlce z okazji 50-lecia Spółki. Wpłynęło ponad 120 prac od uczniów szkół podstawowych. Laureatów wyłoniono w dwóch kategoriach – klasy 1-3 oraz 4-8. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Anna Forostiak z kl. 4b zajęła III miejsce. Dzieci otrzymały nagrody finansowe, natomiast szkołom, które reprezentują laureaci, zostały wręczone bony w wysokości 2 tys. złotych.

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły, gratulujemy sukcesu.

Tekst: Magdalena Olszewska-Silna

Zdjęcia: Tygodnik Siedlecki

Skip to content