Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas 4-6

Dnia 23 czerwca o godz. 9.00 w naszej szkole rozpoczęło się uroczyste zakończenie  roku szkolnego 2022/2023. Akademię poprzedziła Msza święta celebrowana w kościele pw. św. Stanisława BM w Siedlcach.

W obecności Pani Dyrektor Magdaleny Olszewskiej-Silnej, Pani Wicedyrektor Jadwigi  Chomackiej, grona pedagogicznego, pracowników szkoły, rodziców i uczniów klas IV- VI, zostało dokonane podsumowanie całorocznej pracy. Podzieliliśmy się sukcesami i osiągnięciami, podziękowaliśmy sobie wzajemnie za współpracę, twórczy wysiłek.

Po przywitaniu zebranych i przemówieniu Pani Dyrektor, wychowawcy poszczególnych klas wręczyli wyróżnionym uczniom świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody książkowe i dyplomy. Rodzice otrzymali także podziękowania za zaangażowanie, życzliwość i współpracę.

Następnie uczniowie klasy 4a i 4b zaprezentowali część artystyczną, dziękując w ten sposób Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły za poświęcony czas i zaangażowanie, cierpliwość, uśmiech i wsparcie, które pozwoliło nam z sukcesem zakończyć kolejny rok naszej nauki. Uczniów klas czwartych przygotowały panie: Magdalena Kozioł, Barbara Kacprowska oraz Małgorzata Rudnicka.

Spokojnych bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

tekst: B. Kacprowska

zdjęcia: E. Markowska

Skip to content