Ostatni dzwonek dla uczniów klas I-III

W piątek – 23 czerwca dla uczniów klas 1-3 zabrzmiał przysłowiowy ostatni dzwonek. Ten dzień był oczekiwany przez dzieci z upragnieniem. Szczególnie wyjątkowo czuli się uczniowie klasy 3a i 3b, bo kończyli pierwszy etap edukacji w szkole podstawowej. Trzy lata minęły niezwykle aktywnie i szybko. Nadszedł czas podsumowania i pożegnania. Z rąk Pani Dyrektor Magdaleny Olszewskiej-Silnej i wychowawczyń: p. Ewy Bazylczuk i p. Małgorzaty Bielugi trzecioklasiści otrzymali wyróżnienia, nagrody i świadectwa. Podczas uroczystości popłynęło moc ciepłych i życzliwych słów, wyrazów uznania i podziękowań. Docenieni zostali także rodzice, którzy aktywnie wspierali wychowawców i szkołę w procesie dydaktyczno-wychowawczym. Na zakończenie uroczystości dzieci z klasy 3a przedstawiły ujmujący montaż słowno-muzyczny, a uczniowie klasy 3b zaprezentowali wesołą scenkę marynistyczną. Po zakończeniu części artystycznej dzieci, w radosnych nastrojach, udały się do klas na ostatnie przedwakacyjne spotkania ze swoimi wychowawczyniami.

Przygotowanie uroczystości : p. Małgorzata Bieluga, p. Magdalena Matyszczak, p. Ewa Bazylczuk
Dekoracja: p. Katarzyna Buzuk, p. Agnieszka Tomczyk-Gajewska
Nagłośnienie: p. Andrzej Wojtowicz i chłopcy z klasy 7a: Oliwier Rzążewski, Michał Chromiński
Relacja fotograficzna: p. Elwira Markowska,
Organizacja widowni i poczet sztandarowy : p. Ireneusz Dyć

Tekst : p. M. Bieluga

Zdjęcia: p. E. Markowska, p. M. Szaniawska

Skip to content