„Zawsze idź przez życie tak, jakbyś miał coś nowego do nauczenia się, a tak się stanie”. – Vernon Howard

„Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka”

Mamy ogromną przyjemność i ogłaszamy z dumą, że troje uczniów naszej szkoły otrzymało w roku szkolnym 2022/2023 stypendia Marszałka Województwa Mazowieckiego w ramach projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka”. Stypendystami zostali: Aleksander Michalak z klasy 7a, Zofia Bryńczak oraz Pola Rzeźnik z klasy 8a. Są to niezwykle pracowici, uzdolnieni uczniowie ze świetnymi wynikami w nauce, których rozległa wiedza, pasja oraz ciężka praca zaowocowała sukcesem.

Stypendium marszałka ma charakter naukowy. Przyznane środki finansowe uczniowie przeznaczą na rozwijanie swoich uzdolnień w zakresie szkolnych przedmiotów rozwijających ich kompetencje kluczowe. Opiekunem stypendystów jest p. Weronika Paczuska.

Serdecznie gratulujemy otrzymanego stypendium i życzymy kolejnych sukcesów.

Tekst i zdjęcia: Weronika Paczuska

Skip to content