Witaj szkoło! – czas zawołać wesoło

4 września zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2023/2024. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna oraz przewodniczący Rady Rodziców pan Daniel Ochnik. W uroczystości wzięli udział uczniowie klas pierwszych i drugich, rodzice oraz nauczyciele. Szczególnie ciepło zostali przywitani pierwszoklasiści przez swoich starszych kolegów, uczniów klas drugich.

Na zakończenie wykonaliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie uczniów klas pierwszych z wychowawcami i Panią Dyrektor. Dalsza część uroczystości odbyła się w salach lekcyjnych.

Wszystkim naszym uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy, aby spełniły się wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 2a i 2b pod opieką: p. Beaty Pniewskiej, Angeliki Izdebskiej- Pietrzyckiej i Pauliny Hardej.

Tekst: P. Hardej

Zdjęcia: K. Buzuk

Skip to content