Zbliża się 3 edycja Konkursu Gospel w języku angielskim

Zapraszamy uczniów naszej szkoły oraz innych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Siedlec i okolic do udziału w III edycji konkursu piosenki gospel w języku angielskim. Pierwsza i druga edycja konkursu cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży.
Konkurs ten ma na celu propagowanie języka angielskiego oraz nurtu muzyki Gospel wraz z wartościami jakie ten nurt reprezentuje. Jest  również szansą dla ludzi młodych i utalentowanych do wykazania się swoimi umiejętnościami wokalnymi, twórczymi, muzycznymi oraz zdobycia atrakcyjnych nagród.
W tym roku uczestnicy mogą zaprezentować utwory o charakterze tzw. starszego gospel, utwory wspierane przez chór; mile są widziane piosenki w konwencji bardziej nowoczesnej z nurtu praise and worship wykonywane przez solistów, ale także soul, pop and rock ballads, jazz, blues, r&b.
Przy wyborze utworu prosimy zwrócić uwagę na  tematykę, aby odnosiła się do takich wartości jak: pokój, tolerancja, miłość, godność, poszanowanie drugiego człowieka, przyjaźń, pomoc potrzebującym, itp.
Konkurs  Gospel  to oprócz możliwości zaprezentowania swego talentu również okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. W roku ubiegłym zarówno uczestnicy jak i ich opiekunowie ponadto zostali wyróżnieni dyplomami podpisanymi przez Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Kiernikowskiego oraz Prezydenta Siedlec p. Wojciecha Kudelskiego.
Szczegółowy regulamin dostępny jest u pani Weroniki Paczuskiej. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 31 marca 2013 r. do nauczycieli języka angielskiego.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na zgłoszenia.

Skip to content