Wycieczka integracyjna klas IVa i IVb

Dnia 20 września 2023r. klasy czwarte wraz z opiekunami p. Agnieszką Karpińską, p. Agnieszką Sollich i p. Magdaleną Matyszczak wybrały się na wycieczkę do „Siedleckiej Krainy Przygód” w Starych Iganiach. Była to doskonała forma spędzenia wolnego czasu i wspólnej zabawy z rówieśnikami. Podczas pobytu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: gry i zabawy z animatorami, strzelanie z łuku, przejażdżka quadem, zjazd po linie, wizyta u dojnej krowy oraz smaczny poczęstunek z ciepłą kiełbaską i herbatą. W tym dniu nikt się nie nudził, każdy znalazł dla siebie coś interesującego:-). Szczęśliwi choć zmęczeni wróciliśmy do domów. Wycieczka sprawiła nam wiele radości i dostarczyła niezapomnianych wspomnień.

Tekst: Agnieszka Sollich, foto: Agnieszka Sollich i Agnieszka Karpińska

Skip to content