Podsumowanie siedleckiego roku sportowego 2012

Dnia 25 lutego br. w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się podsumowanie siedleckiego roku sportowego 2012. Puchary otrzymali sportowcy, trenerzy i działacze sportowi, a także najlepsze szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Nagrody najlepszym wręczyli: Prezydent Miasta Wojciech Kudelski, przewodniczący Rady Miasta Piotr Karaś, posłowie Jacek Kozaczyński i Krzysztof  Borkowski, wiceprezydent Anna Sochacka, szef Powiatowego SZS Lech Poduch, starosta siedlecki Zygmunt Wielogórski, dyrektor Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Andrzej Silny oraz pierwsza wicemiss Polonia Żaneta Płudowska.

Wśród szkół gimnazjalnych biorących udział we współzawodnictwie Szkolnego Związku Sportowego Publiczne Gimnazjum nr 1 uplasowało się na drugim miejscu. Puchar dla szkoły odebrała dyrektor pani Magdalena Olszewska-Silna oraz nauczycielka wychowania fizycznego pani Ewa Gałęzowska.

W kategorii trener roku został wyróżniony trener koszykówki i nauczyciel Publicznego Gimnazjum nr 1 pan Arkadiusz Mazurkiewicz.
Gratulujemy nauczycielom wychowania fizycznego i uczniom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

(zdjęcia ze strony www.siedlce.pl)

Skip to content