SIEDLECKA LIGA W „DWA OGNIE”

W dniach 2 oraz 5 października 2023 r na obiektach Agencji Rozwoju miasta Siedlce odbyły się międzyszkolne rozgrywki klas młodszych w„Dwa Ognie”. Naszą szkołę reprezentowała klasa 4a, 4b oraz dziewczynki z klasy 3a pod opieką p. Ewy Sławińskiej oraz p. Agnieszki Tomczyk-Gajewskiej.

Rozgrywki grupowe rozgrywane były 2 października, w których dzięki zaangażowaniu uczniów, dobremu przygotowaniu taktycznemu oraz wrodzonej i wypracowanej sprawności fizycznej naszą grupę wygraliśmy bez najmniejszego problemu, zostawiając w pokonanym polu SP3, SP4, SP12. W konsekwencji uzyskaliśmy awans do finałów, które odbyły się 5 października. W ostatecznym rozegraniu uplasowaliśmy się na III miejscu. Zawodnicy wrócili do szkoły z pamiątkowymi medalami oraz pucharem.

Uczestnicy:

1. Oliwia Kulik 4b

2. Kaja Tomaszewska 4a

3. Marta Wasiluk 4a

4. Aleksandra Rodak 3a

5. Zuzanna Kruszewska 3a

6.Barbara Wereszczyńska 3a

7. Franciszek Piekart 4a

8. Antoni Gorzkowski 4a

9. Fabian Krasy 4a

10. Jakub Pasztor 4a

11. Olaf Olszewski 4a

12. Gabriel Soćko 4b

Całemu zespołowi serdecznie gratulujemy.

tekst: E. Sławińska

zdjęcia: A. Tomczyk – Gajewska

Skip to content