Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12 października br. w Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego miała miejsce miejska uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w ramach której zostały wręczone dyrektorom, nauczycielom i wychowawcom Nagrody Prezydenta Miasta Siedlce za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. Nagrody z rąk Prezydenta Andrzeja Sitnika otrzymało 75 osób. Ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. KEN nagrodę odebrały cztery osoby: Jolanta Batok, nauczyciel języka polskiego, Dorota Kondraciuk, nauczyciel historii, bibliotekarz, Monika Kulicka, wychowawca w świetlicy, Magdalena Olszewska-Silna, dyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego.

W części artystycznej zaprezentowali się aktorzy Teatru ES – Dorota Kaczorek i Robert Protasewicz w recitalu „Muzyczna strona teatru”.

tekst: M. Olszewska-Silna

zdjęcie: Strona Miasta Siedlce

Skip to content