Otwarta Pracownia Rysunku, czyli XXV Festiwal Nauki i Sztuki w Siedlcach

Chociaż czwartek, 19 października, przeszedł już do historii, w pamięci szkolnych miłośników sztuki pozostanie na bardzo długo . A wszystko za sprawą XXV Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach. Jak co roku nasza siedlecka uczelnia- obecnie uniwersytet, współtworzy ofertę festiwalową. Nas najbardziej zainteresowała propozycja Pracowni Sztuki na Wydziale Humanistycznych… warsztaty rysunkowe w Otwartej Pracowni Rysunku prowadzone przez studentów Koła Naukowego EDU-ART. Czy dwie godziny twórczych zmagań z… martwą naturą, kompozycją, światłocieniem, przestrzenią i techniką wystarczą, by stworzyć rysunek? I zadowolić samego twórcę? Na te pytania odpowiedzą tylko Ci, którzy tam byli…
Koordynator, tekst, zdjęcia- Katarzyna Buzuk

Skip to content