Międzyklasowy Turniej Unihokeja

Dzień 24 października w naszej szkole był naprawdę pełen emocji, zwłaszcza dla fanów unihokeja! Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali drugi turniej rywalizacji międzyklasowaej z cyklu „Najlepsza Klasa”.

W turnieju wzięło udział aż siedem klas, a rywalizacja była niezwykle ciekawa i zacięta. Rywalizacja została rozegrana w dwóch grupach, gdzie każda klasa grała ze wszystkimi innymi klasami w swojej grupie. To dało nam szansę zobaczyć różnorodność umiejętności i strategii na boisku. Po zaciętych meczach udało się wyłonić cztery najlepsze drużyny, które awansowały do półfinałów. Były to zespoły klasowe z 6A, 4B, 7A i 8A.

Na trzecim miejscu rozgrywki zakończyła drużyna z 7A, która wspaniale reprezentowała swoją klasę i dostarczyła nam niesamowitych emocji podczas całego turnieju. Ich determinacja i współpraca zasługują na ogromne uznanie!

Wielką niespodzianką była rywalizacja w meczu o pierwsze miejsce. Klasa 8A, która wcześniej dominowała w swojej grupie wygrywając zdecydowanie wszystkie swoje pojedynki, musiała uznać wyższość uczniów z klasy 6A. To właśnie klasa 6A zdobyła tytuł mistrzów unihokeja w naszej szkole. Ich zespołowa gra i zdolności indywidualne mogły się podobać każdemu a wynik oraz styl gry przypadł do gustu wszystkim kibicom którzy mieli przyjemność oglądać mecz finałowy.

Zwycięską drużynę tworzyli: Sebastian Karkuzewicz, Wiktor Wyszomierski, Tobiasz Kazimierczak, Aleksander Groblewski oraz Błażej Pilarczyk.

Mamy nadzieję, że to wydarzenie zainspiruje innych uczniów do aktywnego uczestnictwa w sportowych zmaganiach i budowania więzi klasowych. Dziękujemy wszystkim klasom za wspaniałą rywalizację i gratulujemy zwycięzcom!

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne sportowe wyzwania i turnieje w naszej szkole. Do zobaczenia na boisku!

tekst i zdjęcia: I. Dyć

Skip to content