Konkurs na najładniejszą kartkę dla nauczyciela

Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej, popularnie zwanego Dniem Nauczyciela Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najładniejszą kartkę dla ulubionego nauczyciela, pedagoga czy pracownika naszej szkoły. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 1-8. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac, wykonanych w różnych technikach. Po burzliwych naradach jury w składzie: przewodnicząca szkoły – Zuzanna Duda, zastępca przewodniczącej – Maria Smyk oraz opiekunowie SU –p. Dorota Kępa oraz p. Mariusz Mazur postanowiło nagrodzić następujących uczniów:
Kategoria kl. I-IV
I miejsce – Antoni Sławiński kl.1b
II miejsce – Maja Krupa kl.2b
III miejsce – Katarzyna Kieczka kl.1a
Wyróżnienia: Aleksander Buziński kl.1a i Julia Mędza kl.2a

Kategoria kl. V-VIII
I miejsce – Yana Ostapchuk kl.6b
II miejsce – Ivan Khaliavka kl.6b
III miejsce – Weronika Borkowska kl.8a
Wyróżnienia: Wiktoria Kurowska kl.5b i Michalina Bajek kl.8a

Gratulujemy laureatom a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie
Najładniejsze kartki wręczyliśmy Pani Dyrektor podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej oraz powiesiliśmy w pokoju nauczycielskim dołączając życzenia dla wszystkich pracowników szkoły.

Skip to content