Otrzęsiny klas czwartych

Dnia 19 października odbyły się otrzęsiny klas czwartych, w których wzięły udział dwie klasy czwarte: 4a i 4b. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali podchody na terenie naszej szkoły, wraz z wieloma ciekawymi konkurencjami.

            Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami: współdziałania w grupie, wiedzą
o szkole, inteligencją i sprytem. Oprócz tego dobrze bawili się i zostali przyjęci do grona starszych klas naszej szkoły. W tych wszystkich zmaganiach dzieci wspierały panie wychowawczynie, czyli dwie panie Agnieszki. Wśród zadań do wykonania były między innymi: prezentacja swojej klasy, test wiedzy o szkole oraz konkurencje sportowe
z elementami przyrody J. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i talentem rysując portrety swoich pań- wychowawczyń klasy – warte zobaczenia 😉 .

            Wszystkie te i inne konkurencje klasy czwarte zdały celująco! Dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy sukcesów na nowym etapie edukacji:)

Samorząd Uczniowski

Skip to content