Rugby Tag

W dniu 07.11.2023 na hali sportowej ARMS odbyły się mistrzostwa Siedlec szkół podstawowych w rugby tag klas IV,V,VI.

Szkołę naszą pod opieką pana Pawła Kuligowskiego i pani Patrycji Cabaj reprezentowały drużyny na poziomie klas piątych i szóstych, gdzie obie stanęły na podium.

Reprezentacja klasy piątej w składzie: Julia Chodowiec, Paweł Bernat, Kacper Drabarczyk, Kuba Budka, Olgierd Rzeźnik, Nikodem Kaźmierczak, Nikodem Wyszomierski, Michał Araszkiewicz zajęła miejsce trzecie, otrzymując puchar i medale brązowe.

Drużyna w kategorii klas szóstych w składzie: Wiktor Wyszomierski,Tobiasz Kaźmierczak, Błażej Pilarczyk, Krystian Mika i Wojciech Czarnocki wygrała turniej, zajmując miejsce pierwsze i zdobyła medale złotego koloru i puchar za zwycięstwo.

Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii klas szóstych został Tobiasz Kaźmierczak z klasy 6a, nagrodzony pucharem, natomiast wszyscy uczestnicy dostali prezenty w postaci notesów, długopisów, naklejek,a opiekunowie pamiątkowe kubki, natomiast szkoła piłki do rugby.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie szkolnym.

tekst: P. Kuligowski, zdjęcia: P.Cabaj

Skip to content