Uliczne Biegi Niepodległości

W dniu 11 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ulicznych Biegach Niepodległości z okazji 105. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, zorganizowanych przez Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

Biegacze rywalizowali na trasie w centrum miasta, ze startem i metą na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce. Dziewczęta i chłopcy klas I-II mieli do pokonania dystans 300m, klas III-VI dystans 500m oraz klasy VII-VIII dystans 1000 metrów. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Indywidualnie II miejsce zajęła Marcjanna Biały z kl. 2b, która otrzymała pamiątkowy dyplom i statuetkę.

W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych SP nr 1 zdobyła III miejsce.

Uczniowie naszej szkoły, którzy na sportowo świętowali ten dzień: Iga Babicz 1a, Aleksandra Mateusiak 1a, Alicja Dyńka 1b, Antoni Sławiński 1b, Tobiasz Izdebski 1b, Kamil Buga 1b, Oliwia Kurowska 1c, Marcjanna Biały 2b, Mikołaj Zienkiewicz 2b, Zuzanna Zduniak 2b, Maria Kot 2b, Marta Wasiluk 4a, Szymon Szaniawski 4b, Stanisław Stolarski 4b, Natalia Zduniak 5a, Natalia Księżopolska 5a, Oliwier Babicz 5a, Nikodem Wyszomierski 5a, Julia Wadas 5b, Wiktoria Kurowska 5b, Cyprian Poławski 5b, Miłosz Kamiński 5b

Dziękujemy wszystkim za obecność i gratulujemy!

tekst i zdjęcia: E. Sławińska

Skip to content