„Piłkarsko” mocni! :)

Dnia 19.03.2013 w świetlicy Zespołu Szkół Nr 1 w Siedlcach ul. Graniczna 1 odbył się III Międzyszkolny Turniej Piłki Stołowej, popularnie zwany „piłkarzykami”.
Organizatorem turnieju  było Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli a koordynatorem projektu była pani Beata Rucińska.
W turnieju wystartowało 9 zespołów w tym 2 zespoły z naszej szkoły pod opieką pana Ireneusza Dycia. Zespół w składzie Patryk Kobyliński z klasy 3g oraz Eryk Głuchowski z klasy 3e, po rozegraniu 2 spotkań zajął III miejsce w swojej grupie i niestety odpadł z dalszej rywalizacji.
Natomiast dużą niespodziankę sprawił zespół w składzie Patryk Somla z klasy 3d oraz Hubert Gadamer z klasy 1c. Okazali się oni najlepszym zespołem w swojej grupie i po niezwykle zaciętej grze o zwycięstwo w całym turnieju zajęli III miejsce. Dwa pierwsze miejsca w turnieju po raz trzeci z rzędu zdobyło gimnazjum z Krzeska.
Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy, drużyny które uplasowały się na miejscach 1-3 otrzymały medale, a zwycięski zespół otrzymał puchar.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Skip to content