XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17.11.2023 r. obchodziliśmy XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja ma na celu zachęcić uczniów do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. W ramach akcji przedstawiciele klas 5a i 5b wraz z opiekunami Barbarą Kacprowską i Magdaleną Kozioł wybrali się do MOPR, gdzie mieli okazję przeegzaminować pracowników oraz interesantów. W naszej szkole „tabliczkowa wiedza” uczniów sprawdzana była podczas krótkich egzaminów na przerwach (do zdobycia, oprócz dobrych ocen z matematyki, był tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia, oraz słodka niespodzianka). Sporo emocji wywołały egzaminy przeprowadzone wśród nauczycieli i innych pracowników naszej szkoły. Do egzaminu u przystąpiła również nasza p. dyrektor Magdalena Olszewska-Silna, która egzamin zdała rewelacyjnie. Wszyscy przeegzaminowani wykazali się znakomitą wiedzą z tabliczki mnożenia. GRATULUJEMY!

Nauczyciele matematyki

Skip to content