Pożegnanie Pani wicedyrektor szkoły

„Zawsze w życiu najtrudniejsze są pożegnania, szczególnie wtedy, gdy pracowało się wspólnie tyle lat…”

Dnia 23 listopada br. uroczyście pożegnaliśmy Panią wicedyrektor szkoły, Jadwigę Chomacką, która z dniem 28 listopada 2023 r. przechodzi na emeryturę. Pracownikiem naszej szkoły była przez 35 lat, a funkcję wicedyrektora pełniła przez ostatnie 22 lata.

Szanowna Pani Wicedyrektor,

dziękujemy za zapisanie niezwykle wartościowych kart w historii naszej szkoły, za bycie przewodnikiem i partnerem, za całe serce oddane szkole. Dziękujemy za profesjonalizm, pracowitość, serce, każde ciepłe słowo, życiową mądrość i pomocną dłoń.

Życzymy, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pani dobry humor, żeby nie zabrakło czasu na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.

Z wdzięcznością – Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 im. KEN w Siedlcach

Podczas pożegnania padło wiele ciepłych i wzruszających słów ze strony żegnającego dyrektora, nauczycieli, jak i odchodzącego wicedyrektora.

Tekst: Magdalena Olszewska-Silna

Zdjęcia: Karolina Łada

Skip to content