Szkolny konkurs plastyczny – „Bombka sportowa”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili konkurs plastyczny pt.”Bombka sportowa”. Wpłynęło 27 kreatywnych, kolorowych i ciekawych bombek wykonanych przez uczniów klas 1-8.

Jury wybrało sześć zwycięskich bombek oraz przyznało trzy wyróżnienia:
Kategoria klasy I-III:
I miejsce –Maja Krupa, klasa 2b

II miejsce – Wiktoria Wierzbicka, klasa 2a
III miejsce – Antoni Sławiński, klasa 1b

Wyróżnienia:
Marcjanna Biały, klasa 2b
Patrycja Stańczuk, klasa 1b
Gabriel Mędrkowski, klasa 2b

Kategoria klasy IV-VIII:

I miejsce –Szymon Szaniawski, klasa 4b

II miejsce – Wiktoria Mędrkowska, klasa 6b
III miejsce – Joanna Korneluk, klasa 4b

Uczestnicy konkursu: Aleksandra Mateusiak 1a, Natalia Masternak 1a, Filip Bielecki 1b, Antoni Sławiński 1b, Mikołaj Chwedoruk 1b, Kamil Buga 1b, Michalina Radzikowska 1b, Patrycja Stańczuk 1b, Gabriela Jażdżewska 1c, Wiktoria Wierzbicka 2a, Mikołaj Błoński 2a, Maria Kordysz 2a, Aleksandra Zwierzyńska 2a, Julia Mędza 2a, Maja Krupa 2b, Liliana Paudyna 2b, Marcjanna Biały 2b, Gabriel Mędrkowski 2b, Joanna Korneluk 4b, Szymon Szaniawski 4b, Natalia Księżopolska 5a, Wiktoria Kurowska 5b, Julia Chodowiec 5b, Lena Najmoła 5b, Angelika Jerzykowska 6a, Wiktoria Mędrkowska 6b, Maciej Korneluk 7a

Wszystkie bombki udekorują naszą sportową choinkę 6 grudnia. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

tekst i zdjęcia: E. Sławińska

Skip to content