II Plener Malarski- wernisaż

14 grudnia, uroczystym wernisażem podsumowaliśmy II Plener Malarski, objęty honorowym patronatem Dyrektor szkoły, Pani Magdaleny Olszewskiej- Silnej. Po raz pierwszy dwudziestu Młodych Twórców z klas 3-6 oficjalnie zaprezentowało szerszej publiczności obrazy, które powstały we wrześniu w malowniczym Drohiczynie. Oto bohaterowie dzisiejszego wydarzenia: Jan Chromiński, Kaja Osypiuk, Barbara Wereszczyńska, Oliwia Kulik, Natalia Wdowiak, Antonina Babicz, Marta Bobryk, Olga Chromińska, Amelia Czarnocka, Angelika Jerzykowska, Karina Klimczyk, Zofia Sobczak, Weronika Dziak, Lena Karpiesiuk, Anastasiya Latul, Sofiia Mazur, Julia Mularewicz, Yana Ostapchuk, Nikola Szymańska, Zuzanna Rzążewska.
Dwudziestu Twórców, dwadzieścia obrazów…Każdy obraz niepowtarzalny, subiektywny, artystycznie interpretujący nadbużański krajobraz. Zapraszamy do zanurzenia się w świat sztuki i spojrzenia…oczami twórców.
Dziękujemy Pani Dyrektor, Wychowawcom, Nauczycielom, Rodzicom i Uczniom za wspólnie spędzony czas. Specjalne podziękowanie kierujemy do Pana Janusza Izdebskiego za pomoc przy realizacji wystawy.

Tekst: Katarzyna Buzuk
Zdjęcia: Katarzyna Buzuk, Agnieszka Sollich

Skip to content