Świąteczne drzewko życzeń 2023

Uczniowie klasy 2b przyłączyli się do obchodów akcji „Świąteczne Drzewko Życzeń”, która odbyła się 15 grudnia w Centrum Handlowym Galeria Siedlce.
Celem przedsięwzięcia było zebranie dobrych życzeń dla naszego miasta Siedlce i jego mieszkańców. Własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami uczniowie SP1 wrzucili do worka świętego Mikołaja.
Najpiękniejsze życzenia z klas 1-4 i 5-8 szkół podstawowych, średnich i przedszkoli zostaną wybrane przez Jury, w skład którego będą wchodzić Radni Miasta Siedlce i nagrodzone wyjątkową nagrodą: 1-dniową wycieczką do Hotelu Zamek Janów Podlaski w ramach pilotażowego programu edukacyjno-rekreacyjnego „Zamkowi Odkrywcy” (w każdej grupie wiekowej). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 06.01.2024 roku, a trzy zwycięskie życzenia zostaną odczytane w mediach społecznościowych.
Trzymamy kciuki za nasze życzenia, które można obejrzeć pod tym linkiem!

Życzenia od SP1

Tekst i zdjęcia: P. Hardej

Skip to content