Wyjazd edukacyjny klas pierwszych

Dnia 14.12.2023 roku uczniowie klasy 1a, 1b oraz 1c wyjechali na wycieczkę edukacyjną do Wołomina i Warszawy wraz z opiekunami P. Justyną Mościcką, P. Małgorzatą Bielugą, P. Ewelina Tylską i P. Kateryną Turzhanską.
Pierwszym punktem zwiedzania była Fabryka Bombek. Gdy podjechaliśmy pod zakład produkcyjny zwany manufakturą, czekał już na nas święty Mikołaj zapraszając do zwiedzania. Oglądaliśmy w jaki sposób wykonywane są szklane bombki choinkowe. Uczestniczyliśmy w warsztatach z malowania bombek pod opieką dekoratorki. Byliśmy bardzo podekscytowani tym miejscem.
Następnie wszyscy zjedliśmy posiłek i szczęśliwi wyruszyliśmy w drogę na Stadion Narodowy PGE w Warszawie. Uczniowie zwiedzili plac boiska piłkarskiego, mieli okazje usiąść w lożach dla kibiców i Vipów. Udali się do pokoju dla komentatorów sportowych. Jednak największą atrakcją było odwiedzenie szatni piłkarzy naszej reprezentacji.
To była bardzo udana wycieczka, ponieważ wszyscy w bardzo dobrych humorach, wieczorową porą wrócili do Siedlec.

Tekst: Justyna Mościcka
Zdjęcia: Małgorzata Bieluga, Ewelina Tylska, Kateryna Turzhanska i Justyna Mościcka

Skip to content