Koszykarki po raz kolejny na podium – mamy SREBRO!

25 marca 2013 r. w hali sportowej I LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach koszykarki naszego gimnazjum podjęły walkę finałową o wejście do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.  Podopieczne p. Ewy Gałęzowskiej i p. Arkadiusza Mazurkiewicza w pierwszym spotkaniu zmierzyły się z Gimnazjum nr 1 Sokołów Podlaski, zwyciężając 22 : 40. Koszykarki PG1 podjęły rywalizację  o pierwsze miejsce z Gimnazjum nr 2 Sokołów Podlaski. Pomimo starań sokołowianki okazały się lepsze. Ostatecznie nasze koszykarki zdobyły srebrny medal i zajęły II miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie.
Skład zwycięskiej drużyny:
1. Karolina Soczewka 3f
2. Zuzanna Niedziółka 3f
3. Kinga Marczak 3f
4. Olga Otulińska 3f
5. Ewelina Szymańska 3f
6. Jagoda Zalewska 3f
7. Izabela Zalewska 3f
8. Izabela Cabaj 1c
9. Eliza Zalewska 1c
10. Dominika Paczóska 1c
11. Natalia Domańska 1c
12. Angelika Strzałek 1c
13. Adrianna Wąsowska 1c

Cieszymy się z sukcesów zespołu p. Ewy Gałęzowskiej i p. Arkadiusza Mazurkiewicza. Tym zawodniczkom, które niedługo odchodzą, życzymy powodzenia w czasie rekrutacji i wielu sportowych sukcesów.

Skip to content