Klasa sportowa 1b w centrum treningowym G4

W dniu 09.01.2024 uczniowie klasy sportowej 1b wraz z nauczycielami wychowania fizycznego panią Ewą Sławińską i panem Pawłem Kuligowskim wzięli udział w treningu crossfit w Centrum Treningowym G4 na ulicy Gospodarczej.

Udział w treningu młodzi sportowcy ,,Jedynki” wygrali w konkursie facebookowym, ogłoszonym przez klub G4 jeszcze przed świętami, polegającym na osiągnięciu jak największej ilości polubień pod swoim postem, dotyczącym tegoż treningu.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich przyjaciół naszej szkoły oraz klasy sportowej mogliśmy się cieszyć z zajęcia drugiego miejsca w konkursie, które dało nam możliwość wzięcia udziału w fajnej lekcji WF.

Nasi mali koszykarze i koszykarki pod okiem instruktora – pana Przemka zapoznali się po kolei z ćwiczeniami, składającymi się na profesjonalny, złożony z drabinek, lin, stopni, poręczy, materacy, płotków tor przeszkód, który zaraz potem z ochotą pokonywali, świetnie się przy tym bawiąc.

Pomimo zmęczenia wszyscy opuszczali centrum treningowe G4 z uśmiechem na twarzy, za co właścicielom klubu serdecznie dziękujemy i czekamy na kolejne konkursy.

Tekst: P. Kuligowski

zdjęcia: E. Sławińska

Skip to content