Godnie reprezentowali Jedynkę

Kwartet wokalny z klasy 1a w składzie: Iga Babicz, Natalia Masternak, Aleksandra Mateusiak, Tomasz Reda i solistka – Inessa Chojecka z klasy 3a wystąpili podczas IV Festiwalu Kolęd i Pastorałek pt. „Moje Betlejem” zorganizowanego przez MOK w Siedlcach.

Trzecioklasistka zaśpiewała kolędę pt. „Kołysanka Maryi”, a pierwszoklasiści zaprezentowali pastorałkę pt. „Podniebna rozmowa”. W tym składzie najmłodsi zaśpiewali na konkursie po raz pierwszy.

Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Mimo tego, że nie znaleźli się wśród nagrodzonych to swoim występem pokazali, że ani wyzwania muzyczne, ani trema im nie straszna.
Po występie konkursowym dzieci wysłuchały kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów siedleckich szkół oraz obejrzały, w Małej Galerii Sztuki MOK, pokonkursową wystawę szopek.
Są nowe doświadczenia, jest radość, jest satysfakcja i chęć udziału w kolejnych konkursach piosenki.

Brawo Dzieci!

Tekst i zdjęcia – Małgorzata Bieluga