Dzień Babci i Dziadka już za nami!

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków. Babcia i dziadek czynią nasze dzieciństwo udanym i szczęśliwym.
8 lutego 2024r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach odbyła się uroczystość szkolna z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą przybyli licznie Kochani Dziadkowie z bliska i z daleka.
Uczniowie klasy 2b powitali zaproszonych gości: panią Dyrektor Szkoły Magdalenę Olszewską- Silną, panią Wicedyrektor Szkoły Weronikę Paczuską, Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Daniela Ochnika.
Uroczystość szkolna została zorganizowana przez uczniów edukacji wczesnoszkolnej pod opieką wychowawców oraz nauczycieli współorganizujących kształcenie.
Uczniowie klas 1-3 zaprezentowali część artystyczną, w której podziękowali Kochanym Dziadkom za to, że zawsze są przy nich, za bezwarunkową miłość, wsparcie, za ich troskliwe serce, dobroć i opiekę nad nimi.
Dbając o dobre samopoczucie przybyłych gości w murach naszej szkoły, prowadzący uroczystość szkolną przeprowadzili konkursy dla Babci i Dziadka z cennymi nagrodami.
W niejednych oczach widać było wzruszenie, radość i szczęście. Oklasków nie brakowało.
Pani Dyrektor Magdalena Olszewska-Silna złożyła Babciom i Dziadkom najlepsze życzenia z okazji ich święta. Wnuczęta szanujcie, kochajcie i pomagajcie swoim najukochańszym dziadkom.
Zaproszeni goście otrzymali piękne upominki, wykonane własnoręcznie przez wnuki. Na koniec uroczystości szkolnej zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia wszystkich klas z Dziadkami. Słodki poczęstunek zakończył Dzień Babci i Dziadka w SP1.
Wszystkim, którzy włożyli wiele serca w przygotowanie niezapomnianego przeżycia serdecznie dziękujemy.

Tekst: P. Hardej
Zdjęcia: K. Buzuk