I miejsce w tenisie stołowym

W dniu 14.02.2024 na obiektach ARMS Siedlce odbyły się Międzyszkolne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców klas VII-VIII pod opieką pana Pawła Kuligowskiego. Zespół pierwszy (Igor Lemieszek i Wiktor Supeł),w bardzo ładnym stylu pokonał w grupie po kolei SP 9 i SP 8, wychodząc z pierwszej lokaty do ćwierćfinału. Tam, ogrywając gładko SP 2 dotarł do półfinału, w którym wygrał zdecydowanie z SP11,docierając do ścisłego finału. W meczu finałowym nasi chłopcy zdecydowanie pokonali drużynę SP4 i mogli się cieszyć z zajęcia pierwszej lokaty, nagrodzonej pucharem i dyplomem oraz awansu do Igrzysk Regionalnych, które odbędą się w Sabniach 05.03. 2024. Drugiej drużynie Jedynki (Szymon Wysokiński i Michał Borkowski) nie poszło już tak dobrze i po wygraniu tylko jedynego spotkania z SP10 niestety nie udało im się wyjść z grupy.

Wiktorowi i Igorowi serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki w zawodach na szczeblu regionalnym.

tekst i zdjęcia: P. Kuligowski

Skip to content