Podsumowanie projektu edukacyjnego pt. „XII Dyktando Siedleckie”

15 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Siedlcach odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego pt. „XII Dyktando Siedleckie”. Mottem tegorocznych zmagań ortograficznych były słowa Jana Pawła II: Prawdziwie wielki jest ten, który chce się czegoś nauczyć.
Miło nam poinformować, że nasza uczennica Sandra Zdun, uczennica lasy 7b – opiekun pani Jolanta Batok – zdobyła tytuł Wicemistrza Ortografii 2024, w kategorii klasy VII- VIII.
W kategorii RODZICE – I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii zdobyła pani Justyna Janusz, mama Marysi, uczennicy kl. 2a. Laureatkom serdecznie gratulujemy.
Podziękowania za udział w projekcie edukacyjnym mającym na celu upowszechnianie kultury języka oraz integrację środowiska otrzymali zaangażowani rodzice, uczniowie i nauczyciele.

Tekst: Jolanta Batok

foto ze strony Podlasie24.pl