Grand prix szkoły w tenisa stołowego

Na przełomie grudnia i stycznia na sali gimnastycznej SP 1, odbyły się trzy turnieje w tenisa stołowego. Zawody te miały na celu zorganizowanie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży z naszej szkoły, wyłonienie najlepszych zawodników, którzy byli by w stanie rywalizować na zawodach międzyszkolnych oraz propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest tenis stołowy.

Cały cykl turniejów tenisa stołowego zdominował uczeń klasy 8A Igor Lemieszek. Wygrał wszystkie swoje pojedynki w każdym z trzech turniejów zdobywając maksymalną liczbę punktów. Dodatkowo wraz z kolegą z klasy, Szymonem Wysokińskim wygrali równolegle rozgrywany cykl turniejów deblowych.

Generalna klasyfikacja gry singlowej w tenisa stołowego:

1. Igor Lemieszek – 30 pkt
  2. Wiktor Supeł – 16 pkt
  3. Michał Borkowski – 13 pkt
  4. Szymon Wysokiński – 12 pkt
  5. Dawid Wasiak – 10 pkt
  6. Jakub Hoduń – 8 pkt
  7. Rzążewski Oliwier – 3 pkt
  8. Aleksander Domański, Wiktor Gajda, Mateusz Schuetz – 2 pkt
  9. Sebastian Karuzewicz, Szymon Podniesiński, Bartosz Górski 1 pkt

Generalna klasyfikacja gry deblowej:

1. 8A Lemieszek/Wysokiński- 28 pkt
  2. 7A Supeł/Hoduń – 18pkt
  3. 8A Borkowski/Wasiak – 6pkt

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a zwycięzcom gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: I. Dyć