Zwycięstwo w etapie powiatowym w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 17.04.2013 r. w Zespole Oświatowym w Iganiach Nowych odbył się powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Są to zawody cieszące się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Ich organizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach oraz Komenda Powiatowa Policji w Siedlcach. Do zawodów przystąpiło 21 gimnazjów w drużynach trójosobowych z powiatu siedleckiego, rozwiązując zadania ze znajomości przepisów ruchu drogowego, pokonując sprawnościowy tor rowerowy oraz wykonując czynności pierwszej pomocy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Emil Chodowiec z kl. 3A, Bartek Kublik z kl. 3A oraz Kacper Kozera z kl. 2C. Całoroczna praca przygotowująca do turnieju zaowocowała zwycięstwem oraz kwalifikacjami do kolejnego etapu rejonowego tych zawodów. Opiekunem drużyny jest p. Andrzej Wojtowicz.

Skip to content