Świąteczne kreatywności klasy 1a

Nasi twórczy pierwszoklasiści, w ramach zajęć kreatywnych, wypowiedzieli swoje wyobrażenia na temat symboli wielkanocnych. Wśród wytworów ich pracy znalazły się rzeźby i płaskorzeźby z masy solnej oraz koszyczki wielkanocne wykonane w technice pastelu olejnego. Te ostatnie tworzone były w ramach klasowego konkursu rysunkowego.

Serdecznie dziękujemy  naszej jurorce – pani Katarzynie Buzuk, która nie tylko swoim „artystycznym okiem” oceniała  prace laureatów, ale z przyjemnością wyeksponowała je w naszej szkolnej galerii. Podkreśliła, że autorzy prac wykazali się bogatą i twórczą wyobraźnią, świadomością przestrzeni, dużą spostrzegawczością i spontanicznością rysunkową. Była pod wrażeniem malarskości i szerokiej gamy barw, którą posłużyły się dzieci. Dostrzegła i doceniła osobowości twórcze przyznając tytuł laureata każdemu autorowi pracy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Tekst i zdjęcia – Małgorzata Bieluga