Warsztaty przyrodnicze w Nadleśnictwie Siedlce

We wtorek 9 kwietnia w sali edukacyjnej Nadleśnictwa Siedlce odbyły się warsztaty przyrodnicze. Uczniowie klasy 1a mieli okazję zgłębiać tajemnice przyrody pod okiem leśnika. Specjalista z pasją opowiadał o swojej pracy, prezentując eksponaty i dzieląc się fascynującymi ciekawostkami o lesie i jego mieszkańcach.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach – oglądały eksponaty, odpowiadały na pytania i korzystały z interaktywnych plansz edukacyjnych. Z wielkim zainteresowaniem zadawały pytania dotyczące życia zwierząt leśnych, a także miały okazję do zaprezentowania własnej wiedzy na temat ekosystemu lasu.

Warsztaty okazały się być nie tylko pouczające, ale również niezwykle fascynujące, pozostawiając w naszych pierwszakach trwałe wrażenie i nową wiedzę o otaczającym ich środowisku naturalnym.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Nadleśnictwa Siedlce za przygotowanie tak interesującej oferty edukacyjnej i zorganizowanie atrakcyjnych zajęć przyrodniczych.

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Bieluga

Skip to content