Dwuboiści na podium!

W dniu 10 maja 2013 r. uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Henryka Szyszki wystartowali w dwuboju nowoczesnym. Zawody obejmowały pływanie na dystansie 100 metrów i bieg na dystansie 1000 metrów. Po przeliczeniu wyników czasowych na punkty okazało się, że dziewczęta zdobyły brązowe medale, zajmując III miejsce, natomiast chłopcy zajęli II miejsce i zdobyli srebrne medale. Indywidualnie Robert Goławski również zdobył srebro, zajmując II miejsce w Międzypowiatowej Gimnazjadzie w dwuboju nowoczesnym.
Skład zwycięskich drużyn:
Dziewczęta:
1. Magdalena Kisielińska 2c
2. Magdalena Pogonowska 2e
3. Julia Wojtowicz 3c
4. Zuzanna Niedziółka 3f
Chłopcy:
1. Robert Goławski 2d
2. Maciej Starczewski 2d
3. Marcin Talacha 3f
4. Jakub Naumow 1c

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Skip to content