Uroczyste podsumowanie Konkursu Przedmiotowego z historii.

13 maja w auli Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i zaświadczeń tegorocznym laureatom konkursu przedmiotowego z historii. Uczestniczył w niej również laureat z naszego gimnazjum Bartosz Cabaj wraz z p. Agnieszką Karpińską – nauczycielką historii.
Katarzyna Góralska, Mazowiecki Wicekurator Oświaty gratulując wszystkim laureatom, ich rodzicom i nauczycielom podkreśliła: „że choć talent i zdolności są darem danym jednostkom, to wszyscy jesteśmy za niego odpowiedzialni. To atmosfera domu rodzinnego oraz zaplanowane działania szkoły, a zwłaszcza nauczycieli-wychowawców pozwalają owe talenty oszlifować”. Wyraziła również uznanie dla wyników uczniów, poziomu prezentowanej przez nich wiedzy i umiejętności oraz ambicji, pracowitości i wytrwałości, bez których to wartości osiągnięcie sukcesu nie jest możliwe.
Laureatami w konkursie przedmiotowym z historii zostało 189 uczniów, spośród 6480 biorących w nim udział. Jeszcze raz gratulujemy Bartkowi i p. Agnieszce Karpińskiej.

Skip to content