Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 27.05.2013 r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Warszawie odbył się wojewódzki etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Są to zawody, w których biorą udział zwycięzcy etapów rejonowych tego turnieju. Organizatorem zawodów są Automobil Klub Polski oraz wszystkie Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego z terenu województwa mazowieckiego. Do zawodów przystąpiło 12 gimnazjów w drużynach trójosobowych. Uczestnicy rozwiązywali zadania ze znajomości przepisów ruchu drogowego, pokonywali sprawnościowy tor rowerowy, jeździli po miasteczku ruchu drogowego oraz udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Emil Chodowiec z kl. 3A, Bartek Kublik z kl. 3A oraz Kacper Kozera z kl. 2C. Drużyna z naszego gimnazjum zajęła czwarte miejsce. Opiekunem drużyny jest p. Andrzej Wojtowicz.

Skip to content