Rozśpiewana wiosna w PG1

1. VI Regionalny Przegląd Piosenki Europejskiej – Mordy.
Dnia 15 maja 2013r. nasze uczennice zaprezentowały się w Regionalnym Przeglądzie Piosenki Europejskiej w Chodowie.
Wystąpiły: Olga Ślepowrońska, Wiktoria Nasiłowska, Patrycja Łukaszuk.
Dziewczęta zaśpiewały dwie piosenki: „Hallelujah” oraz „I belive I can fly”.

2. III Festiwal Kultury Chodów 2013.
Dnia 24 maja 2013r. ponownie nasze uczennice zaprezentowały się, tym razem w III Festiwalu Kultury – Chodów 2013
Wystapiły: Juluia Jaroszczyk, Olga Ślepowrońska, Wiktoria Nasiłowska oraz Aleksandra Fiuk, która akompaniowała na fortepianie.
Julia Jaroszczyk zaśpiewała piosenkę „Nie żałuję” z repertuaru Edyty Gepert zdobywając I miejsce

Wiktoria Nasiłowska zaśpiewała piosenkę „Brzydcy” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej , zdobywając III miejsce.

Olga Ślepowrońska (śpiew) i Aleksandra Fiuk (akompaniament fortepianowy) zdobyły wyróżnienie za piosenkę „I belive I can  fly”.

3. Piosenka Moich Rodziców – Siedlce.
Dnia 24 maj w Sali Białej MOK po raz kolejny odbył się konkurs „Piosenka moich rodziców”.
Było bardzo wielu wykonawców z Siedlec jak i okolicznych gmin.
W konkursie wzięły udział trzy nasze uczennice: Julia Jaroszczyk, Wiktoria Nasiłowska i Olga Ślepowrońska. Wszystkie trzy uczestniczki po zaśpiewaniu piosenek zostały ocenione wysoko i zostały laureatkami konkursu. Dziewczęta będzie można usłyszeć w siedleckim amfiteatrze w koncercie finałowym dnia 23 czerwca o godz. 16.00 – serdecznie wszystkich zachęcamy do udziału w imprezie muzycznej.

4. II Festiwal Piosenki Moich Rodziców – Wiśniew.
Dnia 2 czerwca w GOK-u w Wiśniewie w II Festiwalu – Piosenka Moich Rodziców wystąpiły:
– Julia Jaroszczyk – piosenka „Nie żałuję” – II miejsce,

– Wiktoria Nasiłowska – piosenka „Brzydcy” – wyróżnienie,

– Olga Ślepowrońska – utwór „Piosenka na zły czas” – III miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród:

5. Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2013 edycja XVIII.
Festiwal siedlecki jest organizowany pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. Celem festiwalu jest prezentacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży w dziedzinie plastyki, piosenki, tańca i teatru.
W tym roku nasze gimnazjum w kategorii Piosenka reprezentowała Julia Jaroszczyk. Julia wyśpiewała III miejsce piosenką „Dobranoc panowie”.
Serdecznie gratulujemy dziewczętom tylu sukcesów.

Opiekunem dziewcząt była pani Małgorzata Rudnicka.