Podium ponownie nasze!

W dniu 9.06.2013 r. odbył się Turniej Trójek Siatkarskich im. Wiesława Talachy organizowany przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy reprezentowali naszą szkołę w zawodach. Ze względu na nieprzyjazne warunki atmosferyczne wszyscy ze stadionu przy ul. Prusa 6 przenieśli się do Publicznego Gimnazjum nr 4. Nasza szkoła wystawiła 4 składy dziewcząt i 3 składy chłopców. Dziewczęta w składzie: Julia Wojtowicz kl.3c, Wioletta Wołoszka kl.2a, Weronika Sałata kl.2a po raz kolejny zajęły pierwsze miejsce. Trzech chłopców: Jakub Duraj kl.3f, Michał Kokoszkiewicz kl.3f, Marcin Talacha kl.3f zajęło 3 miejsce na podium. W rozgrywkach uczniowie PG1 wykazali się duchem walki, zajmując znaczące miejsca w turnieju. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki i kolorowe ręczniki z logo organizatora.

Uczestnicy zawodów:

Dziewczęta:

JEDYNKA I:
1. Weronika Sałata 2a
2. Wioletta Wołoszka 2a
3. Julia Wojtowicz 3c
JEDYNKA II:
1. Zuzanna Kiepuszewska 2f
2. Agata Rodziewicz 2a
3. Paulina Gorzkowska 3e
JEDYNKA III:
1. Kinga Mikołajczuk 2a
2. Emilia Gnat 2a
3. Magdalena jakimiak 1c
JEDYNKA IV:
1. Klaudia Kulikowska 2e
2. Klaudia Kołtuniak 2e
3. Magdalena Wójciuk 2e

Chłopcy:

PG1 A:
1. Szymon Jędrzejczyk 1c
2. Adrian Szcześniak 1c
3. Hubert Gadamer 1c
PG1 B:
1. Dominik wolski 1c
2. Albert Kazimierczak 1c
3. Mateusz Konopka 1c
PG1 D:
1. Marcin Talacha 3f
2. Michał Kokoszkiewicz 3f
3. Jakub Duraj 3f

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content