Galaktyka w gronie laureatów

Szkolna gazeta Galaktyka została laureatem XII edycji konkursu „Redaktor Uczeń”. Uroczyste podsumowanie konkursu organizowanego przez Tygodnik Siedlecki oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach odbyło się 11 czerwca 2013 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 w Siedlcach. Pamiątkowe dyplomy i drobne upominki wręczali uczniom redaktorzy z Tygodnika Siedleckiego i wizytatorzy. Kolejny punkt programu to wyjazd do Warszawy i wizyta w jednej z najnowocześniejszych drukarni w Polsce. Wycieczkę po obiekcie oprowadził Marek Zybura – dyrektor warszawskiej Agory.
Skład nagrodzonej redakcji: Aleksandra Adamska, Dagmara Boguszewska, Piotr Boruta,  Joanna Czarnocka,  Justyna Fiodorow, Aleksandra Fiuk, Marcela Kowalczyk, Anna Kożuchowska, Karolina Kruk, Julia Kruczyńska, Izabela Krukowska, Patrycja Kucharek, Artur Maciołek, Paweł Oskroba, Maciej Piesio, Maria Weronika Podniesińska, Maria Szaniawska, Mateusz Turyk, Paweł Turyk, Jakub Wielogórski.

Opiekunem  koła dziennikarskiego jest pani Jolanta Batok.

Skip to content