IX Przegląd Małych Form Teatralnych Języki Obce 2013

Dnia 14 czerwca 2013 roku odbył się IX Przegląd Małych Form Teatralnych Języki Obce 2013. W przeglądzie wzięły udział dwie grupy młodych aktorów z naszego gimnazjum. Klasa 1a, pod opieką p. Małgorzaty Ponikowskiej i p. Moniki Walęckiej, przygotowała przedstawienie w języku angielskim pod tytułem „Robin Hood”. Klasa 3c, pod opieką
p. Hanny Będkowskiej i p. Julity Byczyńskiej – Kozioł, wystawiła sztukę „Kopciuszek”
w języku niemieckim.
Po burzliwych obradach komisja w składzie: p. Agata Bryłka, p. Jolanta Król oraz p. Dariusz Różański wyłoniła zwycięzców.
Mamy przyjemność poinformować, że przedstawienie „Robin Hood” zdobyło drugie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych, natomiast sztuka „Kopciuszek” zdobyła wyróżnienie. Okolicznościowe statuetki oraz dyplomy wręczyła pani dyrektor SCDiDN Urszula Wyrzykowska – Dudek.
Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za wkład włożony w przygotowanie przedstawień, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content