„Dni Siedlec” na sportowo

W dniu 5.09.2013r. na stadionie ARMS przy ul. Prusa 6 odbył się festiwal sportowo – rekreacyjny siedleckich szkół z okazji obchodów „Dni Siedlec”. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej, p. Ireneusza Dycia, p. Pawła Kuligowskiego i p. Mirosława Filimoniuka wzięli udział w turniejach: piłki siatkowej dziewcząt i chłopców, koszykówki dziewcząt i chłopców, piłki nożnej oraz w biegach sztafetowych dziewcząt 4x400m, chłopców 4x800m. Po zaciętej rywalizacji we wszystkich grach zespołowych zajęliśmy pierwsze i drugie miejsca. Sztafeta dziewcząt i chłopców zajęła II miejsce. Uczestnicy turniejów otrzymali pamiątkowe koszulki. W kwalifikacji ogólnej nasza szkoła po raz kolejny uplasowała się na I miejscu, zdobywając puchar i sprzęt sportowy (dziewięć piłek do wszystkich gier zespołowych).
Reprezentanci poszczególnych konkurencji:

KOSZKÓWKA DZIEWCZĄT: I MIEJSCE
1.    ELIZA ZALEWSKA 2C
2.    IZABELA CABAJ 2C
3.    ANGELIKA STRZAŁEK 2C
4.    NATALIA DOMAŃSKA 2C
KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW: II MIEJSCE
1.    KAROL SKUP 2A
2.    KAMIL STERNIK 3C
3.    MACIEJ SILNY 1D
4.    JAKUB STERNIK 1D
5.    ADAM JAKUBAS 3C
SIATKÓWKA DZIEWCZĄT: II MIEJSCE
1.    WERONIKA SAŁATA 3A
2.    WIOLETTA WOŁOSZKA 3A
3.    AGATA RODZIEWICZ 3A
4.    ZUZANNA KIEPUSZEWSKA 3F
SIATKÓWKA CHŁOPCÓW: II MIEJSCE
1.    SZYMON JĘDRZEJCZYK 2C
2.    ADRIAN SZCZEŚNIAK 2C
3.    HUBERT GADAMER 2C
4.    ADAM FIERASIEWICZ 2C
SZTAFETA DZIEWCZĄT 4X400M: II MIEJSCE
1.    MARTA BACZYŃSKA 1E
2.    KATARZYNA JOŃSKA 1E
3.    ALEKSANDRA GÓRAL 1E
4.    ADRIANNA WĄSOWSKA 2C
SZTAFETA CHŁOPCÓW 4X800M: II MIEJSCE
1.    KAROL SKUP 2A
2.    ROBERT GOŁAWSKI 2D
3.    JANUSZ MATEŃKO 2G
4.    JAKUB KARPIŃSKI 3C
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW: II MIEJSCE
1.    JAKUB HRYCIUK 1A
2.    MICHAL WOJTCZAK 3C
3.    DAMIAN KANIA 3D
4.    MATEUSZ BOLESTA 3D
5.    MACIEJ KRASUSKI 3D
6.    JAKUB KOBYLIŃSKI 2G
7.    MACIEJ GROCHOWSKI 3A
8.    LESZEK KRASUSKI 1B

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Skip to content