„Blacktop” – uliczny turniej koszykówki

21 września 2013 r. na płycie sztucznego lodowiska przy ul. Prusa 6 uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Ewy Gałęzowskiej i p. Pawła Kuligowskiego wzięli udział w Blacktopie – ulicznym turnieju koszykówki organizowanym przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Siedlcach. W kategorii open koszykarki naszej szkoły po zmaganiach ze szkołami ponadgimnazjalnymi i studentkami stanęły na podium, zajmując III miejsce. Natomiast koszykarze w kategorii gimnazja chłopcy zajęli I miejsce. Uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe koszulki, ręczniki z logo TKKF oraz medale.
Skład drużyn:
Zespół  chłopców : JEDYNKA  SIEDLCE – I  miejsce
1. Kamil Sternik 3C
2. Karol Skup 2A
3. Maciej Silny 1D

Zespół  dziewcząt MKK  – III miejsce
1. Eliza Zalewska  2C
2. Dominika Paczóska 2C
3. Angelika Strzałek 2C

Zespół DZIKIE KOTY – IV miejsce
1. Sara Kwiatkowska 1E
2. Weronika Kraszewska 1E
3. Aleksandra Góral 1E

Zespół JEDYNKA – V miejsce
1. Natalia Somla 1E
2. Marta Baczyńska  1E
3. Paulina Komar 2C

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!

Skip to content